• گزارش تصویری انتخابات مجامع عمومی عادی و فوق العاده انجمن صنفی

  انتخابات مجامع عمومی عادی و فوق العاده انجمن صنفی مؤسسات آموزش عالی در راس ساعت 9 صبح مورخ 17 مردادماه 1394 در سالن شهید مفتح وزارت علوم تحقیقات و فناوری با حضور اعضاء عضو انجمن و هیئت ناظران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وزارت علوم تحقیقات و فناوری برگزار شد.
   مجمع عمومی فوق العاده سالانه نوبت اول1394 انجمن صنفی مؤسسات در فضایی آرام و با حضور اعضای انجمن صبح روز شنبه در محل سالن اجتماعات شهید مفتح وزارت علوم تحقیقات و فناوری برگزار شد و برنامه  یشنهادی سال آینده انجمن و اصلاحیه متمم اساسنامه انجمن صنفی با رای اکثریت آراء تصویب شد.
  در ابتدای این مراسم که با رای گیری اعضای حاضر در مجمع، هیأت رئیسه صنفی با حضور ناصر شمس قارنه  به عنوان رئیس مجمع و محمد رخشانفر نائب رئیس مجمع و سرکار خانم سحر مصطفایی منشی مجمع تشکیل شد. و در ادامه به گزارش عملکرد و ارزیابی انجمن صنفی توسط جناب آقای سیاری صورت پذیرفت. و پس از آن انتخابات مجمع عمومی فوق العاده با حضور اگثریت اعضاء انجمن صنفی برگزار گردید.

   
   

  منتخبین هیئت مدیره به ترتیب آراء محمد فرجی با کسب 27 رای، مجید سیاری با کسب 26، مژگان محرم با کسب 26 رای، حسین محمدیان 24، کاوه عابدین زاده 21، ساسان سعادت21، محسن علیخانی 16 و اعضاء علی البدل هیئت مدیره شامل جناب آقای مهران بکائی 13 و فریدون ریاحی 11در ردیف اعضاء هیئت مدیره می باشند و بازرسان انجمن صنفی جناب آقای رحیم فرضی پور با کسب 18 رای به عنوان عضو اصلی و جناب آقای ایمان مقدم با کسب 10 رای  به عنوان عضو علی البدل انتخاب شدند.
     مطلب را به اشتراک بگذارید به اشتراک گذاری در گوگل پلاس به اشتراک گذاری در LinkedIn به اشتراک گذاری در فیس بوک به اشتراک گذاری در کلوب به اشتراک گذاری در فیس نما به اشتراک گذاری در توییتر
  برچسب ها گزارش تصویری انتخابات مجامع عمومی عادی و فوق العاده انجمن صنفی
 • حساب کاربری

  جهت استفاده بهتر از امکانات سایت ، وارد حساب کاربری خود شوید و در صورت نداشتن حساب کاربری ، ثبت نام کنید
  ثبت نام
  ورود
  فراموشی رمز
  ارتباط با ما